2017. április 12.

Diáknap

2017. február

Implom József helyesírási verseny

Zsebe Viktória, iskolánk 11. évfolyamos tanulója az Implom József helyesírási verseny megyei fordulóján a szakközépiskolai kategóriában 1. helyezést ért el. Februárban Vas megyét képviselve részt vehet a Gyulán megrendezésre kerülõ Kárpát-medencei országos döntõn.
Felkészítõ tanára: Tóth Erika

2017. február 3.

Szalagavató

2016. december 7.

Eu-s szakképzési hét

Az iskola a helyi és a kistérségi általános iskolásoknak szervezett szakmai ügyességi és sportnapon mutatta be a tanulható szakmákat. A színes sportprogramok és versenyek az iskola iránti érdeklõdés felkeltését szolgálták, ehhez kapcsolódóan kaptak képet az iskola belsõ világáról és a szakember képzésrõl. És miben mérték össze tudásukat a csapatok, csak izelítõül: perifériák csatlakoztatása, ágyazó verseny, indukált vérnyomásmérés, öltöztetõverseny, röplabda gyógylabdával...stb.

2016. október 17.

Avató